BFO
Budapesti Fesztiválzenekar
Hírek 2019. július 02.

Álláshirdetés (digitális marketing munkatárs)

A Budapesti Fesztiválzenekar digitális marketing munkatársat keres határozott időre, szülési szabadság idejére.

Feladatok:

A zenekar digitális marketing tevékenységének menedzsmentje:

- digitális marketing kommunikációs stratégiák tervezése, készítése és koordinációja
- digitális marketing- és költségterv készítés
- a weboldalak működésének biztosítása, weboldal funkcionális fejlesztésének és a tartalmak aktualizálásának menedzsmentje
- tartalomgyártás menedzsmentje (szöveges, képes, egyéb tartalmak)
- a zenekarral kapcsolatos rövidfilmek készítésének teljes menedzsmentje
- CRM-rendszer kezelése és fejlesztésének menedzsmentje
- a zenekar hírleveleinek elkészítése és kiküldése
- online kampányok hatékonyságának visszamérése és optimalizálása
- a digitális területtel kapcsolatos analitikák, riportok készítése, konklúziók, insightok alapján javaslattétel a menedzsment részére
- kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal (PPC, web, videogyártás, stb...) és együttműködés a többi belső területtel
- a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (szerződések, megrendelők, teljesítési igazolások, számlák teljes körű adminisztrációja)

Elvárások:

- min. 3 év digitális marketing területen szerzett tapasztalat, az aktuális trendek ismerete, az online marketingeszközök ismerete
- rendszer- és projektmenedzseri szemlélet, tapasztalat stratégiák és üzleti tervek készítésében
- analitikai szemlélet, Google Analytics és hasonló statisztikai rendszerek ismerete
- megbízhatóság, eredményorientáltság, proaktivitás, kreativitás, gyorsaság
- tapasztalat videógyártásban
- folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- a klasszikus zene szeretete és ismerete előny, de nem kizáró követelmény

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- dinamikus, vidám csapat
- sok-sok zene, a világ 10 legjobb zenekara között számon tartott BFZ támogatása
- innovatív marketingkörnyezet, a legutolsó trendek szerint
- önálló munkavégzés

Jelentkezéseket képes önéletrajzzal az alábbi címre várunk:

marketing@bfz.hu

Jelentkezési határidő: 2019.08.02.

Az első körös visszajelzések ezután a dátum után várhatók.